ما
که هستیم؟

گفتاردرمانی و کاردرمانی کلینیک همراه واقع در خیابان دماوند تهران است که پس از کسب مجوز از سازمان نظام پزشکی، فعالیت خود را در اردیبهشت سال 1400 شروع کرد. کادر این کلینیک از مجرب ترین گفتاردرمانگران و کاردرمانگران تشکیل شده است که با استفاده از به روزترین متدها و تکنیک ها در فضای بسیار عالی و مناسب، آماده خدمت رسانی به اهالی خیابان دماوند و شرق تهران می باشند.

10+
سال تجربه

خدمات کلینیک همراه خیابان دماوند تهران(شرق تهران)

خدمات این کلینیک شامل گفتاردرمانی و کاردرمانی است. گفتار درمانی یکی از رشته های توانبخشی می باشد که به تشخیص، ارزیابی ¬و درمان لكنت زبان ،اختلالات تلفظي گفتار، تاخير در رشد گفتار و زبان ، اختلالات يادگيري( خواندن و نوشتن) ،كم شنوايي، كاشت حلزون، سكته مغزي، فلج مغزي، آسيب مغزي، بيماريهاي حسي عصبي ( ام اس، پاركينسون و…) ،ناهنجاريهاي فكي -دنداني، شكاف كام، اوتيسم، بيش فعالي، سندرم هاي ژنتيكي (سندرمداونو…)، بيماريهاي متابوليكي، آپراكسي، اختلال بلع در نوزادان و بزرگسالان و آبريزش از دهان، اختلالات صوت(گرفتگي صدا ، بد عملكردي صدا ، صداي زير غير طبيعي و…. می پردازد.
کاردرمانی یکی از رشته های عاوم توانبخشی است و به عنوان، درمان به وسیله کار و فعالیت تعریف می شود که در قالب فعالیت های هدفمند، جهت به حداکثر رساندن استقلال مراجع، با هدف تسهیل مشارکت مراجعین در نقش های زندگی و موقعیت های مختلف مانند: منزل، مدرسه، محیط کار و اجتماع است. فرآیند کاردرمانی شامل چند مرحله است که عبارتند از: ارزیابی، طراحی برنامه درمان، اجرا و ارزیابی مجدد است.کاردرمانی این کلینیک دارای دو حیطه جسمی، ذهنی است.

چرا
انتخاب ما؟

این بسته بندی معمولاً شامل تمام وسایل ، انتقال به خانه جدید و بسته بندی و همچنین کارهای اداری یا اداری است.

92%

گفتار درمانی و کار درمانی

91%

نوروفیدبک

97%

رفتار درمانی و بازی درمانی

کادر مجرب کلینیک همراه

ما چیزی را انجام می دهیم که در آن تخصص داریم